Uncategorized

Własny biznes na rapidshare

Wybierałam się na biwak. Biwak sam w sobie fajna rzecz, gorzej tylko, kiedy jedzie się na niego z rodzicami. Nie chciało mi się trochę jechać bo akurat grałam w konkursy sms na forum ciąża. Mam także w internecie własny biznes na rapidshare i szkoda mi go było zostawiać. Długi sierpniowy weekend i bardzo słoneczna pogoda spowodowały, że moi rodzice postanowili, że spędzimy ten czas na jeziorem.

Ale żeby było ciekawiej mieliśmy zatrzymać się na polu namiotowym. Na samą myśl o czterech dnia tylko z nimi, a w dodatku pod namiotem, miałem ochotę się rozchorować. Do tego tęsiłem za moim komputerem i internetem bo ładnie mi się kręci mój własny biznes na rapidshare. Jednak zdrowie mi dopisywało więc postanowiłam zabrać kilka rzeczy, które miałyby mi umilić pobyt. Postanowiłam, że biorę z sobą laptop, abym mogła obejrzeć zaległe filmy polecane na forum z recenzjami (Wrzucanie.pl). Miałem tylko nadzieję, że znajdę jakieś podpięcie do prądu. Jednak jeśli pogoda nadal będzie taka piękne to zapewne będę się opalać.

Ten czas postanowiłam wykorzystać na zaległości muzyczne. Na moją mp3 zrzuciłam wszystko to, co ostatnio wzbogaciło moją płytotekę, a nie miałam kiedy tego posłuchać. Teraz kiedy odkryłam rapidshare moja płytoteka stale się powiększała. Starałam się przesłuchać każdą płytę, ale że ciągle nie miałem czasu, to kiepsko mi to szło. Teraz będę miała cztery zupełnie wolne dni, więc na pewno nadrobię zaległości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *