Kredyty

Własne forum o kredytach

Pochwalę się , że moje kolejne forum zaczyna żyć swoim życiem i staje się coraz bardziej popularne. Tylko, że tym razem jest to coś naprawdę ambitnego, a dokładnie jest to własne forum o kredytach i biznesie.

Mam już serdecznie dosyć dłubania się w tematach typu muzyka, filmy, zdjęcia, gry i inne badziewia dla biedaków. Teraz moją ambicją jest mieć własne forum o kredytach bo wiem, że to dopiero może mi wygenerować prawdziwe dochody. Forum z opiniami o kredytach bez bik (Webfin.pl) to temat, na którym niejedna już firma zbiła majątek i dlaczego mi ma się to nie udać. Tak sobie pomyślałem, że jeśli mam na czymś zarobić duże pieniądze to ma być to właśnie na prowadzeniu forum o kredytach.

Dostałem naprawdę duży zastrzyk energii jak zobaczyłem pierwszy, finansowy efekt mojej pracy na tym portalu i wiem, że będę pracował teraz po szesnaście godzin na dobę żeby jeszcze szybciej rozkręcić to w poważny serwis finansowy. Dałem nawet ogłoszenie do gazety żeby zatrudnić kogoś kto będzie taki opiekunem i kreatorem tego forum tak, aby zostało naprawdę mocno wypromowane. Wiem, że wygeneruje to na początku duże koszty jednak jak wszystko pójdzie zgodnie z założeniami to zaczną się one bardzo szybko zwracać i zarabiać już na czysto pieniądze dla mojej firmy. To może być ciekawy biznes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *