Telewizja internetowa na własny biznes

Kiedyś telewizja kojarzyłą się z potwornym wręcz kapitałem i układami. Żeby uzyskać koncesję na własną telewizję to trzeba było mieć ogromny biznes i pieniądze oraz oczywiście znajomości żeby uzyskać koncesję. Jednak od kiedy internet stał się tani i ogólnodostępny to sytuacja uległa diametralnej zmianie i nie trzeba już być biznesmenem. Można za to sprawić, że telewizja internetowa nada się na własny biznes.

Internet ma ogromną moc i jeśli wiemy jako gowykorzystać to możemy być w małym stopniu tak zwaną czwartą władzą w kraju bo od zawsze wiadomo, że czyms takim są media. Telewizja internetowa wielokrotnie przydaje się do zarabiania dobrych pieniędzy i dlatego tak mocno ją promuję. Uzyskuję coraz lepsze wyniki sprzedaży reklamy bo telewizja internetowa na tyle się rozwinęła, że znajdują się coraz częściej reklamodawcy.

Co prawda przychody z telewizji internetowej są jeszcze bardzo nie przewidywalne i raz są świetne, a potem przez jakiś czas ich nie ma, ale to chyba tylko kwestia czasu żeby budżety na ten biznes powzrastały i posypały się zamówienia na reklamę. Przewiduję, że jeszcze maksymalnie kilka miesięcy i wszystko się wyjaśni na tyle, że będzie można planowac i pisac kolejne biznes plany. Nie mówię także o tym, że taka telewizja internetowa to także mała sława i rosnąca popularność, która także przynosi korzyści finansowe.


Zawarte tagi:

Sunday, May 10th, 2009 Uncategorized

No comments yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.