Uncategorized

Śmieszne pieniądze i kredyty

Ja rozumiem, że jest kryzys i jest coraz ciężej niektórym instytucjom, ale to co ostatnio wyprawiają nasze banki to już przestaje być śmieszne. Ludzie potrzebuję pieniądze i zaciągają kretyty , więc w dobrej wierze zakłądają, że nie będzie żadnych niespodzianek ze strony banków. Jednak są w błędzie bo banki za nic mają swoich klientów i bez krempacji zmieniają zapisy umów w trakcie ich trwania.

Mnie póki co taka niespodzianka ominęła bo mam kredyt w banku, który do tej pory zachowuje się wręcz wzorcowo, ale z tego co czytam w gazetach to widzę, że nie jest to śmieszne jak filmiki do oglądania w internecie i staje się wręcz tragiczne dla wielu kredytobiorców. Niektóre banki sa na tyle bezczelne, że wzywają swoich klientów do siebie i narzucają nowe warunki umowy pod rygorem zerwania dotychczasowej umowy i żądania zwrotu pieniędzy wtrybie natychmiastowym. Dla kogoś kto tego nie przezył wydaje się to śmieszne, ale przecież dla tych co to właśnie przechodzą to jest prawdziwy horror i dosłownie walka o życie.

Nikt nie mógł przewidziec tego , że tak będą się zachowywały banki, które zawsze musza wyjść na swoje i nigdy nie mogą zrobić czegoś z bonusem dla klienta. Może za jakiś czas powstanie ranking najbardziej niewiarygodnych banków i ludzie przestaną w nich brac kredyty i zobaczymy czy wtedy dla zarządów tych korporacji będzie to takie śmieszne. Póki co polacy zaciągają pożyczki na potęgę i nie przejmują się tym, że banki nas oszukują na każdym kroku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *