biznes

Skup złota – poszukiwany dobry lombard w Szczecinie

Kiedy ktoś nam mówi o inwestowaniu pieniędzy pierwsze co nam przychodzi do głowy to zysk. Zastanawiamy się ile można na tym zarobić. To jest zrozumiałe i naturalne wręcz. Co więcej zawsze inwestycja wydaje się nam pewna, kiedy ktoś wspomni o banku. Zdarza się także, że zainwestowane pieniądze potrzeba pilnie odzyskać i co wtedy ? Jaką inwestycje wybrać ? Czy złoto jest dobrą lokatą ?Oczywiście na giełdzie można zarobić więcej, jednakże kapitał, często oszczędności, które zbieramy przez lata, można również stracić, albo chociaż uszczuplić. Nie każdemu tym samym zależy na wysokich zyskach. Niekiedy po prostu lepiej jest po prostu zarobić mniej, ale spać po nocach spokojnie. Dlatego też tak wiele osób decyduje się na ulokowanie pieniędzy w banku – na lokacie czy koncie oszczędnościowym. Ale są i tacy, którzy doceniają inwestycje w złoto.

bryłki złotaAnalitycy zapowiadali i nadal zapowiadają, że cena za uncję będzie wysoka. Kilkanaście miesięcy pokazało, ze opłaca się inwestować w złoto. Ci, którzy jakiś czas temu uwierzyli w wysokie zyski na produktach strukturyzowanych dziś się nimi cieszą. Inni zacierają ręce, bo właśnie podjęli decyzję o inwestowaniu w złoto. Dla wszystkich tych, którzy nie boją się długoterminowych inwestycji – złoto można kupić również w postaci sztabek, biżuterii czy monet okolicznościowych. Jednakże wówczas na zyski przyjdzie nam zdecydowanie trochę poczekać. Prawda jest jednak taka, iż żeby inwestować w złoto z głową trzeba się po prostu na tym znać, a wszyscy Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym surowcem powinni zdać się na pomoc profesjonalisty, czyli doradcy finansowego, który sprawi, że nasz kapitał wiele nie ucierpi, a co najwyżej sporo zyska.

Oferty depozytów terminowych dla przedsiębiorców nie są tak atrakcyjne jak lokaty dedykowane klientom indywidualnym. Firmy przede wszystkim wybierają lokaty o krótkim terminie zapadalności np. okres miesięczny.

Przedsiębiorcy muszą się liczyć z ryzykiem utraty płynności finansowej-w takich przypadkach pusta kasa firmowa może być przysłowiowym gwoździem do trumny. Z naszego doświadczenia wiemy, że najwyższe oprocentowanie na lokatach firmowych oferują banki stworzone z myślą o obsłudze podmiotów gospodarczych. Jednak w wymiarze miesięcznym najlepiej prezentuje się oferta Volkswagen Banku.

Przypominamy, że odsetki wypracowane na lokatach firmowych traktowane są jako przychód z działalności gospodarczej. Bank w żaden sposób nie pośredniczy w odprowadzaniu podatku od zysku z lokat firmowych.

Najlepsze lokaty firmowe na miesiąc:

1. Volkswagen Bank: Lokata Plus Biznes, standardowa kapitalizacja odsetek, oprocentowanie brutto-4,30 proc.
2. FM Bank: FM Lokata, standardowa kapitalizacja odsetek, oprocentowanie brutto-4,20 proc.
3. Alior Bank: Lokata terminowa, standardowa kapitalizacja odsetek, oprocentowanie brutto-3,90 proc.

Jak można szybko zrealizować zyski w inwestycji w złoto ? Gdzie można je w dobrej cenie sprzedawać ?

 

Jeśli kogoś interesuje szybkie spieniężenie posiadanego kruszcu to zajmuje się tym firma w Szczecinie co skupuje złoto i pożycza pod zastaw złota.

One Reply to “Skup złota – poszukiwany dobry lombard w Szczecinie

  1. Złoto to bardzo dobry element do zastawu. Małe, lekkie, kosztowne. Każdy lombard udzieli pożyczki pod zastaw złota. Najważniejsze to jednak oprocentowanie. Trzeba znaleźć swój, dobry lombard co daje upusty i jest bezpieczny. Wtedy można raz na jakiś czas jak brakuje kasy udać się tam i zostawić jakiś pierścionek w zastaw za pożyczkę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *