Kredyty

Pożyczka bez bik

Zepsuł mi się komputer jak na złość, kiedy najbardziej był potrzebny. Tak to już jest, że rzeczy martwe przysparzają nam najwięcej kłopotów właśnie wtedy kiedy nie powinny. Na gwałt potrzebowałam pieniędzy, a rozłożenie na raty płatności w moim przypadku nie wchodziło niestety w grę. Wszystko na co mogłam liczyć to pożyczka bez bik.

W banku musiałabym czekać na rozpatrzenie wniosku, dlatego od razu zdecydowałam się na pożyczkę prywatną i jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Wcześniej nie interesowałam się takim sposobem, żeby dostać pieniądze. Ale jak już musiałam to stałam się znawcą tematu i pożyczki społecznościowe nie mają przede mną żadnych tajemnic. Szkoda, że nie ma możliwości zdobycia większej sumy pieniędzy. Myślą, że są i tacy, którzy chętnie zdecydowaliby się na zaciągnięcie nawet kredytu mieszkaniowego w taki sposób, ale wówczas w grę wchodzą niewyobrażalnie duże kwoty, a jednak rzadko zdarza się pożyczkodawca na tyle hojny.

Trzeba tym samym poprzestać na mniejszych kwotach i pożyczkach gotówkowych bo pożyczka pozabankowa bez bik i żadnych zaświadczeń (Pozyczka-bez-bik-2012.com.pl) najczęściej obarczona jest większym ryzykiem niż tradycyjny kredyt bankowy. Ja swoje niecałe trzy tysiące złotych mam rozłożone na 24 miesiące, ale z możliwością wcześniejszej spłaty. Do tego oprocentowanie nie powala swoją wysokością. Osoba, która pieniądze mi pożyczyła pozwoliła na drobne negocjacje, tym bardziej jestem zadowolona, bo pewnie i tak zgodziłabym się na pierwotne warunki, bowiem zależało mi bardzo na czasie. A tym samym w dwa dni pieniądze zostały przelane na moje konto i stałam się szczęśliwą posiadaczką nowego laptopa. Chociaż nadal żal mi poprzedniego, ale nie ma tego złego.