Zarabianie w internecie

Sprzedaż internetowa

Kochani czytelnicy, dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy wam nasz najnowszy sklep online, który to niedawno pojawił się na rynku. Podstawowy asortyment sklepu stanowią przede wszystkim cukiernicze elementy dekoracyjne i temu podobne towary – jak np. papilotki – http://www.sweetdecor.pl/1555,papilotki-brazowe-35mm-100-szt.html to papilotki, które wprowadziliśmy z powodu “presji” klientów poszukujących tego produktu.

Nowość: Papilotki

Postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty papilotki głównie ze względu na powstały popyt (zapotrzebowanie). Mamy w ofercie już bardzo rozbudowany asortyment papilotek, które dostępne są w różnych odcieniach, wielkościach, czy  formatach. Papilotki są dostępne  w foliowanych opakowania  po 100 sztuk dla odbiorcy prywatnego, a także  po 1000szt. dla  firm lub osób zgłaszających większe zapotrzebowanie.

Na daną chwilę posiadamy w sklepie  papilotki w różnych  kolorach, mniej lub bardziej powszechnych. Mamy również  wielokolorowe papilotki ozdabiane  deseniami. W sprzedaży oferujemy  zarówno papilotki ozdobne, jak i te  służące pieczenia ciastek, babeczek itp., które są robione z “ciepłoodpornego” papieru. Udostępniliśmy wam też specjalnie przygotowany  poradnik  przedstawiający w jaki sposób można wykorzystywać papilotki podczas domowego pieczenia.

Produkt sezonowy: Dekoracje komunijne

W ofercie naszego sklepu pojawiła  się także grupa produktów sezonowych, które   od niedawna są dostępne w naszym sklepie  – są to dekoracje komunijne http://www.sweetdecor.pl/category/17,dekoracje-komunijne – ozdoby komunijne na ciasta oraz torty komunijne. Wprowadziliśmy je  właśnie teraz ze względu na fakt, że okres komunijny niedługo się rozpocznie, a zatem zapotrzebowanie na dekoracje komunijne wkrótce wzrośnie, poza tym wielu ludzi już teraz planuje organizację komunii dla swoich dzieci i właśnie dla tych osób przygotowaliśmy specjalną ofertą  dekoracji komunijnych.