biznes Kredyty Zarabianie w internecie

Pożyczka Lendon – opinie o współpracy w ramach systemu partnerskiego

Zdecydowanie nie jest to opinia o samej tylko pożyczce w Lendon w aspekcie warunków oferowanych przez tę firmę pożyczek, czy też o samej firmie Lendon, a przynajmniej nie bezpośrednio, natomiast dotyczy zarabiania na ich programie partnerskim.

Dla pożyczek w Lendon wybrałem kampanię dostępną na platformie Total Money z prostej przyczyny – podobnie jak w przypadku bliźniaczej marki, czyli Extraportfel, również dla Lendon jest tam najwyższa stawka, a przynajmniej wynika tak wg. stanu mojej wiedzy na dzień dzisiejszy oraz dokonanych wcześniej porównań w czasie rozeznania i wyboru platformy.

Lendon.pl - screen ze strony

Stawki mają całkiem “zgrabne” dla tych pożyczek, ale z Lendon jest jeden poważny problem – otóż w ramach walki konkurencyjnej, która jak widać po bombardowaniu reklamami wszystkich użytkowników sieci, Lendon wprowadził do swojej oferty bardzo atrakcyjną ofertę pierwszej darmowej pożyczki nowych klientów. Jest to efekt wyłącznie tego, że wiele innych firm wprowadziło ostatnio podobne promocje. Powoli pierwsza darmowa pożyczka udzielana nowym klientom na zachętę staje się standardem. Promocyjna pożyczka w Lendon dla nowych klientów ma bardzo wysoką jak na standardy rynkowe kwotę maksymalną. Jest to na dzień dzisiejszy 2000 zł. Jedynie Vivus daje więcej, ale z darmowej pożyczki w każdej firmie można skorzystać tylko raz więc oferta Lendon jest niewątpliwie kusząca. Tu właśnie pojawia się problem, bo firma promuje tą pożyczkę jak “2000 za darmo”, ale jak się okazuje według testów przeprowadzonych przez jeden z portali finansowych, uzyskanie pożyczki na tą maksymalną kwotę w przypadku pierwszej pożyczki jest bardzo trudne o ile w ogóle możliwe. Firma podobno nagminnie odrzuca wnioski o tak dużą kwotę. Jest to zrozumiałe ze względu na ryzyko niewypłacalności. Jednak z mojej perspektywy odrzucony wniosek, to brak leadu CPS.

Pośrednio wydaje mi się rozwiązałem ten problem na tyle na ile się dało, po prostu informując czytelników (tuż przy linku do wniosku), że wnioskując o mniejszą kwotę mają większą szansę na przyznanie pożyczki. Z resztą wiele firm robi podobnie do Lendon. Z resztą wzorowałem się na innych recenzjach w formie opinii o Lendon
http://antyhaczyk.blogspot.com/2016/06/lendon-pl-opinie-o-pozyczce.html

Lendon - opinia z antyhaczyk.blogspot.com (Screen)

https://antyranking.blogspot.com/2016/08/extraportfel-lendon-opinie-pozyczki.html

Lendon nie generuje mi dużo wniosków z pożyczek, ale sama oferta jest ciekawa i poniekąd wyróżniająca się, więc myślę, że to obowiązkowa pozycja w moim rankingu darmowych pożyczek.

Źródło grafiki: https://www.lendon.pl/