biznes

Kwiaty na własny biznes w internecie

Mój ojciec wpadł na znakomity według niego pomysł, aby rozkręcić nowy interes, a w zasadzie spory biznes w internecie. Tata jest z zamiłowania ogrodnikiem o hoduje piekne kwiaty od wielu lat na swojej działce. Zna się na drzewkach i tego typu roślinach jak mało kto. Dlatego właśnie zaproponował mi wspólny biznes i okreslił, że według niego kwiaty są najlepsze na własny biznes w internecie.

Nie odpowiedziałem od razu co sądzę o tym planie bo muszę sprawdzić i dokładnie zbadać temat. Nie wolno robić biznesów w internecie na wariata bo można się sparzyć i w dodatku popłynąć niepotrzebnie z wydanymi pieniędzmi. Ja kiedyś też nie wiedziałem jak zacząć w internetowym świecie, ale teraz można mnie już uznac za eksperta i jeśli ojciec ma rację i można zarobić promując w internecie forum dyskusyjne o kwiatach i ogrodach to ja razem z nim zarobię.

Nie będe ukrywał, że kwiaty to u nas zjawisko rodzinne i nawet moja babcia oraz mama zawsze uwielbiały je hodować. Ja też mam swoje ulubione kwiaty w nowym domu i są już taką moją wizytówką oraz chlubą, którą mogę się naprawdę chwalić każdemu kto mnie odwiedzi. Teraz to właściwie już tylko czekamy na to, aby przyszły do mnie odpowiednie raporty od moich pracowników, którzy sprawdzają jak wyglądają inne portale dla kochających kwiaty. W międzyczasie tworzę inne serwisy bo nie lubię stać w miejscu i nic nie robić. Mam taki plan żeby robić dużo , dużo stron bo może któraś z nich okaże się naprawde hitem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *