Kredyty

Kredyty na darmowe filmy

Ktoś mnie uprzedzał żebym dał sobie spokój i nie robił strony za kredyty na darmowe filmy. Mówiono mi, że będzie raczej trudno to rozbujać bo mamy cały wysyp tego typu serwisów. Zupełnie nie mogłem się pozbierać po tym jak sprzedałem swoją poprzednią firmę, która sporo dla mnie zarabiała. Niby zrobiłem dobry interes, ale nie wiem co teraz ze sobą począć żeby znowu zarabiać dobre pieniądze.

Dlatego biorę się od zera za interes i wezmę nawet kredyty na portal promujący darmowe filmy przeznaczone dla dorosłych (Darmowefilmyporno.org). Będę się w tej sprawie widział także z pewnym inwestorem z Warszawy i jego postaram się przekonać, że jest do zrobienia dobry biznes na tym. My razem już pewne biznesy robilismy i wyszły nam całkiem przyzwoicie więc także tym razem spodziewam się sporych zysków dzięki wspólnej inwestycji. Póki co wysłałem mu serdeczne pozdrowienia i zapowiedź mojego przyjazdu do stolicy w celu omówienia szczegułów przyszłego interesu internetowego.

On też lubi darmowe filmy i wiem, że chciał już kiedyś takie plany rozpoczynać, ale nie miał niestety kogoś takiego jak ja. Teraz będzie komfortowo bo obydwoje nawzajem będziemy się uzupełniać. On ma pieniądze, a ja mam wiedzę oraz doświadczenie w internecie i zapał do pracy. Raz na jakiś czas zamierzam także zdawać swoim bliskim znajomym relację z tego jak mi idzie bo mam takich co uwielbiają darmowe filmy i będą trzymac kciuki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *