Kredyty

Pożyczki Vivus Kredyty Gotówkowe i Inne

Pożyczki i kredyty są znane każdemu, jednak nie każdy je w życiu bierze. Kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem „nigdy nie wydaję więcej pieniędzy niż mam” Zdanie cokolwiek niewinne zawiera w sobie prawdę. Nie ma potrzeby zaciągać kolejnych czy nawet pierwszych kredytów gotówkowych czy jakichkolwiek innych, jeśli sytuacja nas do tego nie zmusza. Trudno bowiem porównywać kredyty hipoteczne na wymarzone mieszkanie, szczególnie jeśli tułamy się po wynajętych lokalach, z szybkim kredytem na jakąś imprezę, tylko po to żeby pokazać się innym że „ja potrafię”. To najgłupszy powód zaciągania kredytu jednak one również się zdarzają.

Często ludzie nie zastanawiając się zbytnio korzystają z kredytów, bo „skoro dają to czemu nie brać?”. Tymczasem ta najfajniejsza część czyli wydawanie pieniędzy, szybko się kończy i pozostaje nam najgorsza część czyli spłacać wydane już pieniądze. Dlatego zanim zaciągniemy kredyt zastanówmy się czy na pewno jest on nam potrzebny oraz czy damy radę go spłacić. Jest to bowiem często spore obciążenie domowego budżetu.

Poza tym ostatnio na rynku pojawiły się tak zwane darmowe pożyczki. Firmy takie jak Vivus kuszą udzieleniem darmowej pożyczki. Jest tak rzeczywiście pierwsza pożyczka jest za darmo w Vivus https://wirtualny.slask.pl/pozyczka-vivus-opinie/. Opinie o Vivus są bardzo różne, ale rzeczywiście udziela pierwszej pożyczki za darmo w ramach promocji dla nowych klientów.

Kryje się za tym jednak jeden problem – otóż kto pożycza pieniądze – ludzie, którzy mają problemy z płynnością finansową, a tym samym mogę mieć problem z terminowym spłaceniem takiej pierwszej darmowej pożyczki, a mają na to tylko 30 dni. Jak nie spłacą w terminie, to potem koszty są ogromne takiej przeterminowanej pożyczki i można łatwo wpaść w tak zwaną spiralę zadłużenia.

Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba mieć głowę na kraku i uważać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *