Kredyt bez bik – na własny biznes

Nie każda osoba ubiegająca się o kredyt w banku może liczyć na jego otrzymanie. Sprawnie działające Biuro Informacji Kredytowej gromadzi dane o każdym, kto z jakiegoś powodu zalegał, bądź zalega ze spłatą swoich zobowiązań. Umieszczenie negatywnego wpisu w BIK zamyka praktycznie drogę do kredytów bankowych.

Problem ten może być szczególnie dokuczliwy, kiedy ktoś posiadając dobry pomysł na biznes, nie może go realizować z powodu braku finansów. Na szczęście wszystko nie jest stracone. Widząc lukę na rynku wiele instytucji wykształciło nowy produkt finansowy jakim jest właśnie kredyt pozabankowy bez bik na nowy biznes (Capital.waw.pl). W zamian za wyższe oprocentowanie oferują one możliwość udzielenia kredytu osobie mającej negatywną opinię w BIKu. Mimo niejednokrotnie relatywnie dość wysokich odsetek cieszą się one bardzo dużą popularnością.

Uzasadnione jest to szczególnie w przypadku wykorzystania takich kredytów na cele inwestycyjne. Dobrze uruchomiona firma bardzo szybko pozwoli spłacić zobowiązanie. Należy pamiętać, że omawiane tutaj kredyty bez bik ze względu na swój wysoki koszt nie nadają się w żadnym wypadku na cele konsumpcyjne. Nierozważne wydatkowanie takich pieniędzy spowoduje bez wątpienia duże kłopoty finansowe.


Zawarte tagi:

Saturday, August 15th, 2009 Kredyty

1 Comment to Kredyt bez bik – na własny biznes

  1. […] które zdecydowały się pożyczać pieniądze bez sprawdzania wspomnianego rejestru. Tak zwane kredyty bez bik stały się w ten sposób bardzo popularnymi produktami finansowymi. Oczywiście nic się nie […]

  2. Kredyty | Twoje miejsce w sieci. on August 18th, 2009

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.