Uncategorized

Fajna muza przy budowie domu

Do niedawna miałem niesamowity wręcz spokój w mojej wsi bo nie było tam wiele domów oraz rodzin. Zbudowałem sobie domek pod lasem i przez kilka lat nikt nie graniczył z moją działką. Jednak dzisiaj okazało się, że rusza świeża budowa dokładnie dziesięć metrów od mojego małego domu. Jedyne co jest pozytywne w tym wszystkim, że z pobliskiej działki leci fajna muza przy budowie domu.

Dzięki temu jakoś udaje mi się przełknąć obecność ekipy budowlanej i świadomość tego, że będzie się tam coś działo przez jeszcze conajmniej rok albo i dłużej. Na szczęście ekipa ma fajną muzę i tylko rockowe klsayki lub naprawdę ciekawe muzyczne nowości. U mnie w domu leci tylko fajna muza z darmowych plików mp3 i nie będe musiał ich zagłuszać. Oczywiście gdybym chciał to mógłbym spokojnie zagłuszyć każdego na mojej wsi bo mam sprzęt najwyższej klasy, o potwornej wręcz mocy muzycznej.

Ostatnio jak wychodziłem z domu to chłopaki puszczali akurat piosenkę zespołu Róże Europy pod tytułem Jedwab. To jest właśnie moja muza i mogę jej słuchać w kółko całymi dniami i nocami. Taka muza mnie wychowała i do końca życia będę jej wierny i nigdy nie splamię się słuchaniem jakiejś durnej muzy disco lub techno czy trans. Lubie też jak dobra muza budzi mnie rano i az mi się chce żyć, gdy słysze zespoły typu Guns and Roses czy nasz rodzime happysad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *