biznes

Dzwonki na własny biznes

W internecie biznes można robić na wiele, wiele sposobów. Pomysłów na interes jest praktycznie nieskończona ilość i co chwila można je wymyślać. Jeden z moich ostatnich pomysłów na własny biznes to są właśnie dzwonki polifoniczne, które zamierzam sprzedawać przez internet.

Komórkę w dzisiejszych czasach ma praktycznie każdy i dlatego tak bardzo wierzę w powodzenie tego projektu. Nawet dzieciaki teraz same już ściągają sobie z internetu fajne dzwonki do wszystkich telefonów komórkowych (Dzwonkil.pl) i nie trzeba im tego tłumaczyć bo wiedzą wszystko lepiej na ten temat od nas dorosłych. Każdy lubi sobie zmieniać dzwonki raz na jakis czas i mieć różne ciekawe i inne niż wszyscy melodyjki.

Czasem takie dzwonki to po prostu jakis przebój muzyczny, który na telefon komórkowy wgrywa się w postaci plików mp3. Są też fajne dzwonki polifoniczne w formacie midi i mają taką zaletę, że zajmują o wiele mniej miejsca w pamięci niż dzwonki w formacie mp3. Ja właśnie kończę robić serwis w którym będą do pobrania różne dzwonki polifoniczne i każdy za niewielką opłatą da radę sobie jakiś upatrzony dzwonek ściągnąć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *