Zarabianie w internecie

Darmowe mp3 na biznes internetowy

Pomału chyba kończy się era zarabiania sporych pieniędzy na darmowej muzyce mp3 przez internet. Darmowe mp3 nie nadają się już tak dobrze na biznes internetowy jak jeszcze dwa lata temu. Dzieje się tak dlatego, że tego typu portali powstało kilka tysięcy i cały czas powstają nowe więc nie starcza reklamodawców , którzy chcieliby się tam reklamować. Po za tym na takie serwisy wchodzą najczęściej tak zwani małolaci, a oni nie mają pieniędzy więc nie ma co im reklamować.

Trzeba zacząć szukać lepszych tematów. Muszą to być portale dla ludzi, którzy mają zasobne portfele i wtedy można mówić o tym, że jest to biznes internetowy. Darmowe mp3 na muzycznym forum internetowym też warto mieć po to , aby wychowywać i przywiązywać do siebie młodzież, która w przyszłości będzie mieć pieniądze i przerzuci się na poważniejsze serwisy. Nie da się już zarabiać pieniędzy na słabych portalach bo reklamodawcy stali się coraz bardziej wybredni i byle gdzie nie zamieszczają swoich banerów.

Dlatego odstawiam stawianie nowych portali na darmowe mp3 i biorę się za takie sprawy jak serwisy społecznościowe o zarabianiu, podróżach, budowie domów i tego typu. Tam wchodzą konkretni ludzie, którzy szukają jak najlepiej wydać swoje pieniądze. I nie ma tam problemu z reklamodawcami, którzy szerokim łukiem zaczynają omijać serwisy z darmową muzyka mp3. Właśnie kończymy nowy portal podróżniczo wczasowy, ale o tym napiszę już w innym artykule.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *