Biznes na domenach.

Internet zaskakuje ciągłymi, nowymi pomysłami na robienie biznesu. Jego nieustanny rozwój potęguje potencjał zarobkowy wykorzystywany w wielu dziedzinach. Od pewnego czasu w Polsce można zauważyć nowy kierunek dzięki któremu da się zarabiać niemałe pieniądze.

Wiele osób spostrzegło pewną prawidłowość. Ponieważ portale internetowe niejednokrotnie wyceniane są na wysokie sumy, a ich marką stają się brzmienia domen, to naturalną koleją rzeczy domeny stały się  przedmiotem inwestycji. Obecnie zakup dobrej domeny na rynku pierowtnym jest niemożliwy. Wszystkie jeszcze niezagospodarowane domeny są już zajęte i znajdują się w posiadaniu handlarzy domen.

W ten sposób powstał nowy zawód : BROKER nie drogich DOMEN. To nowe zajęcie jest bardzo dochodowe. W wielu miejscach można przeczytać o transakcjach w których domeny sprzedawane są za kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, iż pierwotny koszt domeny to niecałe 100 zł, to zysk z takiej transakcji jest niebotyczny. Nie ma się zatem co dziwić , że tak wiele osób zainteresowanych jest handlem domenami.


Zawarte tagi:

Friday, May 1st, 2009 Zarabianie w internecie

1 Comment to Biznes na domenach.

  1. […] tkwi. Ostatnio do Polski trafił nowy kierunek (zawód) pozwalający osiągnąć wysokie zyski – broker domen . Za oceanem już od dawna zaobserwowano fakt, iż domeny są podstawą każdego serwisu. Z biegiem […]

  2. Broker Domen - nowy zawód on May 2nd, 2009

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.