Zarabianie w internecie

Biznes na domenach.

Internet zaskakuje ciągłymi, nowymi pomysłami na robienie biznesu. Jego nieustanny rozwój potęguje potencjał zarobkowy wykorzystywany w wielu dziedzinach. Od pewnego czasu w Polsce można zauważyć nowy kierunek dzięki któremu da się zarabiać niemałe pieniądze.

Wiele osób spostrzegło pewną prawidłowość. Ponieważ portale internetowe niejednokrotnie wyceniane są na wysokie sumy, a ich marką stają się brzmienia domen, to naturalną koleją rzeczy domeny stały się  przedmiotem inwestycji. Obecnie zakup dobrej domeny na rynku pierowtnym jest niemożliwy. Wszystkie jeszcze niezagospodarowane domeny są już zajęte i znajdują się w posiadaniu handlarzy domen.

W ten sposób powstał nowy zawód : BROKER nie drogich DOMEN. To nowe zajęcie jest bardzo dochodowe. W wielu miejscach można przeczytać o transakcjach w których domeny sprzedawane są za kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, iż pierwotny koszt domeny to niecałe 100 zł, to zysk z takiej transakcji jest niebotyczny. Nie ma się zatem co dziwić , że tak wiele osób zainteresowanych jest handlem domenami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *