biznes

Biznes i pieniądze dla modelki

Piękne ciało to warunek, aby udał się biznes i duże pieniądze dla modelki. Bez tego nie ma co marzyć o wielkiej karierze modelki. Nie musisz mieć figury modelki, aby dobrze wyglądać. Piękne ciało to  nie tylko takie, które jest super szczupłe i młode. Każda kobieta może świetnie czuć się w swojej skórze, jeśli odpowiednio zadba o siebie. Aby zabiegi przyniosły oczekiwany rezultat, trzeba poznać swoje potrzeby, a następnie dobrać do nich odpowiednie kosmetyki.

Warto też pomyśleć o prostych sposobach zwiększenia ich skuteczności (np. odpowiednie nakładanie, masaż). Tak robią wszystkie znane i cenione top modelki. Modelowanie brzucha. Jeżeli twoja talia „zanika”, pojawia się wystający brzuszek, a ulubione rzeczy się nie dopinają – to czas na kurację wyszczuplającą. Podczas kąpieli czy natrysku masuj kolistymi ruchami brzuch, używając do tego szorstkiej rękawicy. Taki zabieg pobudzi krążenie i poruszy zgromadzony tłuszcz. Po kąpieli zastosuj kosmetyki wyszczuplające na brzuch (np. serum na płaski brzuch firmy Bielenda czy intensywny krem modelujący brzuch i talię firmy Lirene).

Modelki także to stosują. Preparaty te zawierają w swym składzie kofeinę i L-karnitynę, które pomagają spalić tłuszczyk. Kiedy się wchłoną dobrze jest oklepać dłonią brzuch. Nie zapominaj o ćwiczeniach. Tradycyjne brzuszki najskuteczniej pomogą pozbyć się niechcianych centymetrów. Trening przyniesie rezultaty jeżeli będzie regularny – każdego dnia wykonuj 3 serie po 10 powtórzeń.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *