Uncategorized

Biznes i filmy erotyczne

Każdy kto bierze się za biznes promujący filmy erotyczne może liczyć na to, że jeśli się za to dobrze weźmie to może naprawdę dobrze zarabiac i to przez dłuższy czas.

Ja sam od pewnego czasu realizuje swój plan i mam na swoich stronach dobre filmy erotyczne z polskimi aktorkami nago (Dziewczyny.org.pl) i już widzę, że z tego będzie w przyszłości dobry biznes. Nie jest oczywiście tak łatwo żeby ten biznes rozkręcić bo trzeba miec także fundusze na rozruch oraz kampanie reklamowe. Filmy erotyczne sa bardzo popularne i często zarobki zależą od tego kto więcej pracy włoży w promocje portalu i w systemy sprzedaży.

Najpopularniejsze metody zarabiania na tym biznesie są dzisiaj poprzez system płatności sms. Nie sa u nas jeszcze popularne karty płatności przez bank więc ludzie wysyłaja sms i dzięki temu oglądają filmy erotyczne na swoich komputerach. Jest to naprawdę poważny biznes i potentaci zarabiają dzieki temu kolosalne sumy. Ja próbuje chociaż troszkę w ten rynek się wbić i uszczknąć dla siebie jakąs część fortuny, która codziennie zasila konta tych co maja fajne filmy erotyczne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *