Kredyty

Bajki o biznesie, kredytach i depilacji

Jest trochę bajek krążących po internecie na różne tematy. Jedni opowiadają bzdury i bajki o biznesie i kredytach, a inni na przykład próbują nam wciskać kity, że depilacja nie boli. Depilacja za pomocą wosku zapewni gładką skórę na około 3-4 tygodnie. Jest to zabieg bolesny i  wymaga wprawy. Nie zaleca się tej metody przy skórze z popękanymi naczynkami i podczas miesiączki (skóra jest wówczas bardziej uwrażliwiona)

Do wyboru mamy gotowe plastry z woskiem, które rozgrzewamy w dłoniach, po czym przyklejamy do skóry. Po nałożeniu odrywamy energicznym ruchem „pod włos”. Nie trzymaj plastra zbyt długo na skórze, bo za mocno przylgnie i  odrywanie będzie bardzo bolesne. Resztki wosku usuń oliwką po depilacji (nie używaj do tego celu  wody ani alkoholu, bo bardzo podrażnisz skórę). Prócz plastrów mamy jeszcze wosk na ciepło do podgrzania w garnuszku z wodą lub w mikrofalówce.

Należy zachować ostrożność, by nie poparzyć skóry. Rozprowadzamy go szpatułką na skórze wcześniej odtłuszczonej spirytusem salicylowym (lepiej przylega). Gdy wosk zastygnie odrywamy go zdecydowanym ruchem „pod włos”. Właśnie obaliłem mit, że depilacja jest bezpolesna bo nie lubię, gdy ktos opowiada mi takie bajki dla osób dorosłych (Lodynakiju.pl). Tak samo uważajcie na banki i kredyty, które oferują bo często zapewnienia pracowników banków to zwykłe bajki i opowieści z narni. Dla banku zawsze najważniejszy jest własny biznes, a nie klient. Jeśli chodzi o bajki to polecam wam stronę lody na kiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *